De Nieuwbouw van Schils
In 2017 werd gestart met de nieuwbouw van een (deels) nieuw kantoorpand naast de bestaande productiefaciliteiten van Schils. Dit ingrijpende project bestond uit een gedeeltelijke nieuwbouw van het kantoorpand en een volledig nieuwe opslaghal, die tevens werd voorzien van een laadkuil. De uitbreiding was essentieel voor Schils om de groeiende productiecapaciteit te kunnen ondersteunen en om de logistieke processen verder te optimaliseren, zodat het bedrijf efficiënter kon blijven werken en inspelen op de toenemende vraag vanuit de agrarische sector. De nieuwbouw van Schils B.V. in Sittard biedt niet alleen meer ruimte voor productie, maar ook voor toekomstige uitbreidingen.
Volop ruimte voor zowel productie als toekomstige uitbreiding
Jan-Mark Timmerman, projectleider bij AKOR, benadrukte het grote belang van het project voor Schils: “We realiseerden hier een (deels) nieuw kantoorpand, met daarnaast een ruime opslaghal die voorzien is van een laadkuil, zodat Schils weer volop verder kan met het produceren van goederen voor de agrarische sector en hun logistieke processen verder kan stroomlijnen.”
De nieuwbouw van Schils in Sittard is een uitstekend voorbeeld van een mooie uitdaging, waarin een combinatie van nieuwbouw, verbouw en specialistische elementen werd gerealiseerd. Hierbij werden onder andere roldeuren, laadkuilen en een terreininrichting voor groot transport moeiteloos geïntegreerd door onze ervaren teams. De harmonieuze combinatie van het metselwerk van het kantoor en de metalen gevelbeplating geeft het nieuwe pand een moderne uitstraling, die perfect aansluit bij de industriële functie van de productielocatie.
Een mooi project waar verbouw en nieuwbouw samenkomen in kantoor en opslaghal. Lees hier meer over het bedrijf.