Onze vakmensen

Werk van vakmensen

Onze mensen zijn vakmensen met hart voor hun werk. Sterk in maatwerk en het meedenken in oplossingen en mogelijkheden. Om dit vakmanschap te borgen en blijvend te stimuleren is AKOR VCA-gecertificeerd (twee sterren), erkend Fundeon-leerbedrijf, aangesloten bij Bouwend Nederland en Stichting Woningborg en werken we met FSC®-gecertificeerd hout.

 

Utiliteitsbouw / Retail

Timmerwerk Utiliteitsbouw/Retail

John ten Hove Timmerman
Hans Tijhuis Timmerman
Henri van Wees Timmerman
Rene de Wilde Timmerman
Ryan van Losser Timmerman
Adrian Fokker Timmerman
Robert Dangremond Timmerman
Nico Haase Timmerman
Edwin Kersloot Timmerman
John Lubbers Timmerman
Dick Haase Timmerman
Ben Tijhof Timmerman
Henk Zandvoort Timmerman
Gerrit-Jan Tijhuis Timmerman
Mark Voortman Timmerman
Erik Keizer (sr.) Timmerman
Bert-Jan Roelofs Timmerman
Jan Egberts Timmerman
Henk Jan Tempelman Timmerman
Peter Dekker Timmerman
Stephan Goes Timmerman

Metselaar Utiliteitsbouw / Retail

Jan ten Hoeve Metselaar
Jan Koppelman Metselaar
Albert ten Hove Metselaar

Leerlingen Utiliteitsbouw/Retail

Frank Floor Leerling
Joost Rozemuller Leerling

Stages

Gijs Nijmeijer Stagiair
Gerben Peddemors Stagiair
Tim Dijkstra Stagiair
Rahmat Rahimi Stagiair
Burak Pinar Stagiair
Wilco Slagman Stagiair

Afstuderen

Stijn Beldman Afstudeerder

Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Jan ten Hove Uitvoerder
Henk Hamoen Uitvoerder
Huig van Duijvenvoorde Uitvoerder
Rick Bouwhuis Uitvoerder
Ruud Dollenkamp Uitvoerder
Gertjan Pijffers Uitvoerder
Richard Lenselink Uitvoerder
Henry Scheppink Uitvoerder
Hans van Dijk Uitvoerder
Marien Nijsink Uitvoerder
Gerben Koppelman Uitvoerder
Jan Slagman (sr.) Uitvoerder

Meewerkend uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Albert van Dalfsen Meewerkend uitvoerder
Harmen Vosgezang Meewerkend uitvoerder
Laurens Jannink Meewerkend uitvoerder

Hoofd Maatwerk Utiliteitsbouw/Retail

Andries de Wilde Hoofdmaatvoerder

Maatvoering Utiliteitsbouw/Retail

Fred Huigen Maatvoerder

Hoofd Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Voortman Hoofd Werkvoorbereider

Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Rudy Notkamp Werkvoorbereider
Alwin Oudelaar Werkvoorbereider
Cars Wiegmann Werkvoorbereider
Michiel Schols Werkvoorbereider
Jan-Arne Lankamp Werkvoorbereider
Chiel Silderhuis Werkvoorbereider
Osman Yaz Werkvoorbereider
Nick Kuipers Werkvoorbereider
Stefan Altena Werkvoorbereider
Daan Oude Vrielink Werkvoorbereider
Walter Bulten Werkvoorbereider
Ronny Bakker Werkvoorbereider
Rene Otten Werkvoorbereider
Nick Pots Werkvoorbereider

Junior projectleiding utiliteitsbouw/retail

Arnold Haase Junior projectleider
Linda Winkel Junior projectleider
Jannick Koedijk Junior projectleider

Projectleiding Utiliteitsbouw/Retail

Wilbert Hilverda Projectleider
Bert-Jan van de Maat Projectleider
Jan Schulenburg Projectleider
Richard Voortman Projectleider
Herman Krabbenbos Projectleider
Niek Nijsink Projectleider
Gert Jan Brunnenkreef Projectleider
Jan Nijkamp Projectleider
Jan-Mark Timmerman Projectleider

Vastgoedbeheer

Servicewerk

Christian Baan Servicemonteur
Erwin ten Hove Servicemonteur
Jan Dannenberg Servicemonteur
Martijn Claus Servicemonteur
Dinant Nijland Servicemonteur
Tobin van de kuil Servicemonteur
Matthijs Mensink Servicemonteur
Gert Grooten Servicemonteur

Werkvoorbereiding Vastgoedbeheer

Edwin Raats Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Frank Derksen Werkvoorbereider Vastgoedbeheer

Projectleiding Vastgoedbeheer

Marten Baan Projectleider Vastgoedbeheer

Kleinbouw

Allround timmerwerk

Hans van Losser Timmerman
Johan ter Harmsel Timmerman
Jan Slagman (jr.) Timmerman

Werkvoorbereiding kleinbouw

Rolf Wolterink Werkvoorbereider kleinbouw
Geert Jan Strokap Werkvoorbereider kleinbouw

Projectleiding kleinbouw

Wim Harbers Projectleider kleinbouw
Jonny Fokke Projectleider kleinbouw
Gerard Baan Projectleider kleinbouw

Teamleiding Vastgoedbeheer en kleinbouw

Gerinda Phielix Teamleider Vastgoedbeheer

Werkplaats

Materieeldienst

Erwin Tempert Medewerker werkplaats

Montageploeg

Maick Nijland Monteur

Chef Werkplaats

Gerrit-Jan ten Hove Chef Werkplaats

Front office

Accountmanagement

John van Spanje Accountmanager

Calculatie

Martin Floor Calculator
Arjan Strokap Calculator
Gert-Jan Voortman Calculator
Erik Keizer (jr.) Calculator

Inkoop Front office

Richard Achterkamp Inkoper Front office

KAM-coördinatie

Johan Ligtenberg KAM-coƶrdinator

Personeelsplanning

Mandrik Groot Baltink Planner personeel

Planvoorbereiding

Ron Kling Planvoorbereider
Andre Smeijers Planvoorbereider

Traineeship

Trainee

Stefan Jansen Trainee
Maurice Veltman Trainee

Back office

Hoofd financiële administratie

Edwin Memelink Hoofd financiƫle administratie

Administratie

Marion ten Bolscher Administrateur
Dianne Vlogtman Administrateur
Koen Smeijers Administrateur
Nathalie Visser Administrateur

Controlling

Frank Baan Controller

Marketing & Communicatie

Ingrid Keestra Adviseur Marketing

Personeel & organisatie

Petra Gerritsen P&O'er
Lobke Nekkers P&O'er

Receptie

Anita Freriks Receptiemedewerker
Arja Slagman Receptiemedewerker

Facilitair

Elly Baan Facilitair medewerker

Systeembeheer

Gerwin ten Bolscher Systeembeheerder

Directie

Commercieel directeur

Martin van Gent Commercieel directeur

Technisch directeur

Bert Voortman Technisch directeur

Operationeel directeur

Richard Fransen Operationeel directeur

Algemeen directeur

Berend Baan Algemeen directeur
Edwin Postma Algemeen directeur
De mensen van AKOR realiseren het voor u!