Werk van vakmensen
Onze vakmensen

Onze vakmensen

Werk van vakmensen

Onze mensen zijn vakmensen met hart voor hun werk. Sterk in maatwerk en het meedenken in oplossingen en mogelijkheden. Om dit vakmanschap te borgen en blijvend te stimuleren is AKOR VCA-gecertificeerd (twee sterren), erkend Fundeon-leerbedrijf, aangesloten bij Bouwend Nederland en Stichting Woningborg en werken we met FSC®-gecertificeerd hout.

 

Utiliteitsbouw / Retail

Timmerwerk Utiliteitsbouw/Retail

Stan Heskes Timmerman
Frank Floor Timmerman
Joost Rozemuller Timmerman
Stephan Goes Timmerman
Peter Dekker Timmerman
Jan Egberts Timmerman
Henri van Wees Timmerman
Hans Tijhuis Timmerman
Adrian Fokker Timmerman
Henk Zandvoort Timmerman
Bert-Jan Roelofs Timmerman
John ten Hove Timmerman
Mark Voortman Timmerman
Ben Tijhof Timmerman
Dick Haase Timmerman
Edwin Kersloot Timmerman
Henk Jan Tempelman Timmerman
Rene de Wilde Timmerman
Pascal Damveld Timmerman
Niels Zaal Timmerman
Erik Keizer (sr.) Timmerman
John Lubbers Timmerman
Nico Haase Timmerman

Metselaars Utiliteitsbouw/Retail

Jan Koppelman Metselaar
Jan ten Hoeve Metselaar
Albert ten Hove Metselaar
Willem Zwoferink Metselaar

Tegelzetters Utiliteitsbouw / Retail

Bram Otto Tegelzetter

Leerlingen Utiliteitsbouw/Retail

Olivier Mossel Leerling
Wilco Slagman Leerling
Jesper Vergunst Leerling
Colin van Uden Leerling

Stages

Jean Brouwer Stagiair
Bink Bennema Geerlings Stagiair
Gerard van Reenen Stagiair

Voorman allround timmerman

Sven Meeuwesen Meewerkend voorman
Kees van den Burg Meewerkend voorman

Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Marten Sijbranda Uitvoerder
Wilco van der Voort Uitvoerder
Gertjan Pijffers Uitvoerder
Piet Leyte Uitvoerder
Hans van Dijk Uitvoerder
Jan Slagman (sr.) Uitvoerder
Jan ten Hove Uitvoerder
Harmen Vosgezang Uitvoerder
Marien Nijsink Uitvoerder
Rick Bouwhuis Uitvoerder
Gerben Koppelman Uitvoerder
Jan Desaunois Uitvoerder
Henry Scheppink Uitvoerder
Ruud Dollenkamp Uitvoerder
Thomas de Vos Uitvoerder

Meewerkend uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Albert van Dalfsen Meewerkend uitvoerder

Assistentie Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Stefan Altena Assistent Uitvoerder

Hoofd Maatwerk Utiliteitsbouw/Retail

Andries de Wilde Hoofdmaatvoerder

Maatvoering Utiliteitsbouw/Retail

Fred Huigen Maatvoerder

Hoofd Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Voortman Hoofd Werkvoorbereider

Senior werkvoorbereiding Utiliteitsbouw

Robert Meijerink Senior werkvoorbereider

Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Cars Wiegmann Werkvoorbereider
Osman Yaz Werkvoorbereider
Sam Onderwater Werkvoorbereider
Walter Bulten Werkvoorbereider
Alwin Oudelaar Werkvoorbereider
Ton Kowalczyk Werkvoorbereider
Ronny Bakker Werkvoorbereider
Sieuwe Parel Werkvoorbereider
Rudy Notkamp Werkvoorbereider
Rick ten Bos Werkvoorbereider
Stijn Beldman Werkvoorbereider
Daan Oude Vrielink Werkvoorbereider
Kim Waalewijn Werkvoorbereider
Michiel Schols Werkvoorbereider
Bas van der Ham Werkvoorbereider
Arnold Haase Werkvoorbereider
Jan-Arne Lankamp Werkvoorbereider
Chiel Silderhuis Werkvoorbereider

Junior projectleiding utiliteitsbouw/retail

Linda Winkel Junior projectleider

Projectleiding Utiliteitsbouw/Retail

Herman Krabbenbos Projectleider
Jan Nijkamp Projectleider
Jan Schulenburg Projectleider
Gert Jan Brunnenkreef Projectleider
Jan-Mark Timmerman Projectleider
Niek Nijsink Projectleider
John van der Spek Projectleider
Schelte de Boer Projectleider
Bertus van den Berge Projectleider
Wilbert Hilverda Projectleider
Jannick Koedijk Projectleider
Richard Voortman Projectleider
Bert-Jan van de Maat Projectleider

Vastgoedbeheer

Servicewerk

Robert Dangremond Servicemonteur
Dinant Nijland Servicemonteur
Erwin ten Hove Servicemonteur
Jan Dannenberg Servicemonteur
Henk-Jan ten Hove Servicemonteur
Christian Baan Servicemonteur
Matthijs Mensink Servicemonteur
Martijn Claus Servicemonteur
Tobin van de Kuil Servicemonteur

Werkvoorbereiding Vastgoedbeheer

Gerwin Beunk Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Edwin Raats Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Rick Meijer Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Frank Derksen Werkvoorbereider Vastgoedbeheer

Projectleiding Vastgoedbeheer

Marten Baan Projectleider Vastgoedbeheer
Toon van der Vreede Projectleider Vastgoedbeheer

Planning Vastgoedbeheer

Nathalie Visser Planner
Anne Vehof Planner

Administratie Vastgoedbeheer

Monique Gierveld Administrateur

Kleinbouw

Allround timmerwerk

Rick den Hartog Timmerman
Frank Munsterman Timmerman
Johan Staman Timmerman
Arjan Harbers Timmerman
Johnny ter Harmsel Timmerman
Berry Beunk Timmerman
Mark van Putten Timmerman
Jan Slagman (jr.) Timmerman
Jordi Ravenshorst Timmerman
Gerben Veldhuis Timmerman
Dinand Aaltink Timmerman
Paul Elsman Timmerman
Johan ter Harmsel Timmerman
Hans van Losser Timmerman

Leerling timmerman

Stijn Wessels Leerling timmerman
Tom Hosmar Leerling timmerman
Joran Beekman Leerling timmerman

Werkvoorbereiding kleinbouw

Jan Willem Pluimers Werkvoorbereider kleinbouw
Ramon Prins Werkvoorbereider kleinbouw
Albertus Hutten Werkvoorbereider kleinbouw
Erik Nijzink Werkvoorbereider kleinbouw
Rene Otten Werkvoorbereider kleinbouw
Gerald Voortman Werkvoorbereider kleinbouw

Projectleiding kleinbouw

Gerard Baan Projectleider kleinbouw
Jonny Fokke Projectleider kleinbouw
Wim Harbers Projectleider kleinbouw

Teamleiding Vastgoedbeheer en kleinbouw

Gerinda Phielix Teamleider Vastgoedbeheer

Coördinatie Nazorg & Garantie

Richard Lenselink Coördinator Nazorg & Garantie

Werkplaats

Montageploeg

Maick Nijland Monteur

Timmerwerk Werkplaats

Gert Grooten Timmerman

Werkvoorbereiding Werkplaats

Rolf Wolterink Werkvoorbereider werkplaats

Materieeldienst

Laurens Jannink Coördinator Materieeldienst
Gerrit-Jan ten Hove Coördinator Materieeldienst

Front office

Accountmanagement

John van Spanje Accountmanager

Calculatie

Martin Floor Calculator
Erik Keizer (jr.) Calculator
Stefan Jansen Calculator
Gert-Jan Voortman Calculator
Arjan Strokap Calculator

Inkoop Front office

Richard Achterkamp Inkoper Front office

KAM-coördinatie

Johan Ligtenberg KAM-coördinator

Personeelsplanning

Mandrik Groot Baltink Planner personeel

Planvoorbereiding

Andre Smeijers Planvoorbereider
Ron Kling Planvoorbereider

Traineeship

Trainee

Tim Latour Trainee
Tim Dijkstra Trainee
Jan Willem van Schuilenburg Trainee

Back office

Hoofd financiële administratie

Edwin Memelink Hoofd financiële administratie

Administratie

Jolande Voortman Administrateur
Marion ten Bolscher Administrateur
Koen Smeijers Administrateur
Joost Baan Administrateur
Alette Brinkman Administrateur
Evalien Oosterlaan Administrateur
Dianne Vlogtman Administrateur
Ingrid Westphal Administrateur

Controlling

Frank Baan Controller

Marketing & Communicatie

Ingrid Keestra Adviseur Marketing

Personeel & organisatie

Petra Gerritsen P&O'er
Jolande Lepping P&O'er
Lobke Nekkers P&O'er

Receptie

Anita Freriks Receptiemedewerker
Arja Slagman Receptiemedewerker

Facilitair

Elly Baan Facilitair medewerker

Systeembeheer

Gerwin ten Bolscher Systeembeheerder

Bedrijfsvoering

Vestigingsleiding

Ralph Wilhelm Vestigingsleider
Bart van Losser Vestigingsleider
Arjan Ligtenberg Vestigingsleider
Wouter Simons Vestigingsleider

Directie

Commercieel directeur

Martin van Gent Commercieel directeur

Operationeel directeur

Richard Fransen Operationeel directeur

Technisch directeur

Bert Voortman Technisch directeur
De mensen van AKOR realiseren het voor u!