Werk van vakmensen
Onze vakmensen

Onze vakmensen

Werk van vakmensen

Onze mensen zijn vakmensen met hart voor hun werk. Sterk in maatwerk en het meedenken in oplossingen en mogelijkheden. Om dit vakmanschap te borgen en blijvend te stimuleren is AKOR VCA-gecertificeerd (twee sterren), erkend Fundeon-leerbedrijf, aangesloten bij Bouwend Nederland en Stichting Woningborg en werken we met FSC®-gecertificeerd hout.

 

Utiliteitsbouw / Retail

Timmerwerk Utiliteitsbouw/Retail

Peter Dekker Timmerman
John ten Hove Timmerman
Jan Egberts Timmerman
Adrian Fokker Timmerman
Dick Haase Timmerman
Henri van Wees Timmerman
Mark Voortman Timmerman
Erik Keizer (sr.) Timmerman
Bert-Jan Roelofs Timmerman
Nico Haase Timmerman
Edwin Kersloot Timmerman
Henk Zandvoort Timmerman
Joost Rozemuller Timmerman
Stephan Goes Timmerman
Pascal Damveld Timmerman
Ben Tijhof Timmerman
John Lubbers Timmerman
Frank Floor Timmerman
Rene de Wilde Timmerman
Hans Tijhuis Timmerman
Henk Jan Tempelman Timmerman
Niels Zaal Timmerman
Stan Heskes Timmerman

Metselaars Utiliteitsbouw/Retail

Albert ten Hove Metselaar
Jan Koppelman Metselaar
Jan ten Hoeve Metselaar

Tegelzetters Utiliteitsbouw / Retail

Bram Otto Tegelzetter

Leerlingen Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Kradolfer Leerling
Jesper Vergunst Leerling
Wilco Slagman Leerling
Olivier Mossel Leerling

Stages

Jean Brouwer Stagiair
Tijs Blokhorst Stagiair

Voorman allround timmerman

Sven Meeuwesen Meewerkend voorman
Kees van den Burg Meewerkend voorman

Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Bas Jasperse Uitvoerder
Jan Desaunois Uitvoerder
Marien Nijsink Uitvoerder
Ruud Dollenkamp Uitvoerder
Wilco van der Voort Uitvoerder
Thomas de Vos Uitvoerder
Piet Leyte Uitvoerder
Henry Scheppink Uitvoerder
Hans van Dijk Uitvoerder
Rick Bouwhuis Uitvoerder
Jan ten Hove Uitvoerder
Gertjan Pijffers Uitvoerder
Gerben Koppelman Uitvoerder
Marten Sijbranda Uitvoerder
Harmen Vosgezang Uitvoerder
Henny Scholte Uitvoerder
Jan Slagman (sr.) Uitvoerder

Meewerkend uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Albert van Dalfsen Meewerkend uitvoerder

Assistentie Uitvoering Utiliteitsbouw/Retail

Stefan Altena Assistent Uitvoerder

Hoofd Maatwerk Utiliteitsbouw/Retail

Andries de Wilde Hoofdmaatvoerder

Maatvoering Utiliteitsbouw/Retail

Fred Huigen Maatvoerder

Hoofd Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Jarno Voortman Hoofd Werkvoorbereider

Senior werkvoorbereiding Utiliteitsbouw

Robert Meijerink Senior werkvoorbereider

Werkvoorbereiding Utiliteitsbouw/Retail

Kim Waalewijn Werkvoorbereider
Ton Kowalczyk Werkvoorbereider
Michiel Schols Werkvoorbereider
Alwin Oudelaar Werkvoorbereider
Walter Bulten Werkvoorbereider
Daan Oude Vrielink Werkvoorbereider
Arnold Haase Werkvoorbereider
Bas van der Ham Werkvoorbereider
Cars Wiegmann Werkvoorbereider
Rudy Notkamp Werkvoorbereider
Ronny Bakker Werkvoorbereider
Osman Yaz Werkvoorbereider
Chiel Silderhuis Werkvoorbereider
Jan-Arne Lankamp Werkvoorbereider
Stijn Beldman Werkvoorbereider
Sam Onderwater Werkvoorbereider

Junior projectleiding utiliteitsbouw/retail

Linda Winkel Junior projectleider

Projectleiding Utiliteitsbouw/Retail

Jan Schulenburg Projectleider
Schelte de Boer Projectleider
Gert Jan Brunnenkreef Projectleider
Niek Nijsink Projectleider
Jan Nijkamp Projectleider
Herman Krabbenbos Projectleider
Richard Voortman Projectleider
Bertus van den Berge Projectleider
Jannick Koedijk Projectleider
John van der Spek Projectleider
Jan-Mark Timmerman Projectleider
Wilbert Hilverda Projectleider
Bert-Jan van de Maat Projectleider

Vastgoedbeheer

Servicewerk

Dinant Nijland Servicemonteur
Matthijs Mensink Servicemonteur
Christian Baan Servicemonteur
Henk-Jan ten Hove Servicemonteur
Martijn Claus Servicemonteur
Jan Dannenberg Servicemonteur
Tobin van de Kuil Servicemonteur
Robert Dangremond Servicemonteur
Erwin ten Hove Servicemonteur

Werkvoorbereiding Vastgoedbeheer

Edwin Raats Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Frank Derksen Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Gerwin Beunk Werkvoorbereider Vastgoedbeheer
Rick Meijer Werkvoorbereider Vastgoedbeheer

Projectleiding Vastgoedbeheer

Marten Baan Projectleider Vastgoedbeheer
Toon van der Vreede Projectleider Vastgoedbeheer

Planning Vastgoedbeheer

Nathalie Visser Planner
Anne Vehof Planner

Administratie Vastgoedbeheer

Monique Gierveld Administrateur

Kleinbouw

Allround timmerwerk

Rick den Hartog Timmerman
Gerben Veldhuis Timmerman
Arjan Harbers Timmerman
Hans van Losser Timmerman
Johan ter Harmsel Timmerman
Johan Staman Timmerman
Jan Slagman (jr.) Timmerman
Dinand Aaltink Timmerman
Frank Munsterman Timmerman
Berry Beunk Timmerman
Paul Elsman Timmerman
Mark van Putten Timmerman
Johnny ter Harmsel Timmerman
Jordi Ravenshorst Timmerman

Leerling timmerman

Tom Hosmar Leerling timmerman

Werkvoorbereiding kleinbouw

Gerald Voortman Werkvoorbereider kleinbouw
Erik Nijzink Werkvoorbereider kleinbouw
Rene Otten Werkvoorbereider kleinbouw
Albertus Hutten Werkvoorbereider kleinbouw
Ramon Prins Werkvoorbereider kleinbouw
Jan Willem Pluimers Werkvoorbereider kleinbouw

Projectleiding kleinbouw

Gerard Baan Projectleider kleinbouw
Wim Harbers Projectleider kleinbouw
Jonny Fokke Projectleider kleinbouw

Teamleiding Vastgoedbeheer en kleinbouw

Gerinda Phielix Teamleider Vastgoedbeheer

Coördinatie Nazorg & Garantie

Richard Lenselink Coördinator Nazorg & Garantie

Werkplaats

Montageploeg

Maick Nijland Monteur

Timmerwerk Werkplaats

Gert Grooten Timmerman

Werkvoorbereiding Werkplaats

Rolf Wolterink Werkvoorbereider werkplaats

Materieeldienst

Laurens Jannink Coördinator Materieeldienst
Gerrit-Jan ten Hove Coördinator Materieeldienst

Front office

Accountmanagement

John van Spanje Accountmanager

Calculatie

Martin Floor Calculator
Gert-Jan Voortman Calculator
Erik Keizer (jr.) Calculator
Stefan Jansen Calculator
Arjan Strokap Calculator

Inkoop Front office

Richard Achterkamp Inkoper Front office

KAM-coördinatie

Johan Ligtenberg KAM-coördinator

Personeelsplanning

Mandrik Groot Baltink Planner personeel

Planvoorbereiding

Andre Smeijers Planvoorbereider
Ron Kling Planvoorbereider

Back office

Hoofd financiële administratie

Edwin Memelink Hoofd financiële administratie

Administratie

Jolande Voortman Administrateur
Evalien Oosterlaan Administrateur
Monique van der Meer Administrateur
Joost Baan Administrateur
Jolande Lepping Administrateur
Marion ten Bolscher Administrateur
Alette Brinkman Administrateur
Dianne Vlogtman Administrateur
Koen Smeijers Administrateur

Controlling

Frank Baan Controller

Inkoop Back office

Tim Dijkstra Inkoper Back office

Marketing & Communicatie

Ingrid Keestra Adviseur Marketing

Personeel & organisatie

Petra Gerritsen P&O'er
Lobke Nekkers P&O'er

Receptie

Anita Freriks Receptiemedewerker
Arja Slagman Receptiemedewerker

Facilitair

Elly Baan Facilitair medewerker

Systeembeheer

Gerwin ten Bolscher Systeembeheerder

Directie

Commercieel directeur

Martin van Gent Commercieel directeur

Operationeel directeur

Richard Fransen Operationeel directeur

Technisch directeur

Bert Voortman Technisch directeur

Bedrijfsvoering

Vestigingsleiding

Wouter Simons Vestigingsleider
Ralph Wilhelm Vestigingsleider
De mensen van AKOR realiseren het voor u!