Schuurwoning in Notter fam. Danneberg

Samen met opdrachtgever bouwen aan een moderne schuurwoning

Voor de familie Danneberg in Notter realiseerden we een prachtige moderne schuurwoning. Een project dat we bij AKOR Particulier met veel plezier hebben gebouwd. De beelden spreken voor zich: dit is echt een droomhuis geworden. Wat dit bouwproject extra bijzonder maakte, was de actieve betrokkenheid van de familie zelf. Ze kregen niet alleen de sleutels van hun woning, maar drukten ook een persoonlijke stempel op het hele proces.

Bij AKOR Particulier bouwen we niet zomaar een woning; we creëren een thuis voor families. Daar voelen we ons verantwoordelijk voor. Het wordt voor ons alleen maar leuker als opdrachtgevers nauw betrokken zijn bij de bouw van hun eigen huis.

Vanaf het begin was er intensief overleg tussen de familie Danneberg en onze collega’s. Dit ging verder dan alleen ontwerpen en plannen bespreken. De familie dacht actief mee en stak de handen uit de mouwen, onder meer bij het leggen van de vloer en het schilder-, stuc- en tegelwerk.

Nauwe samenwerking op de bouwplaats

Enkele maanden na de start van de bouw verhuisde de familie naar het terrein. Hierdoor werden de lijnen korter en maakten zij echt deel uit van het bouwteam. De bouwkeet bleek bijna overbodig; alles gebeurde direct op locatie. Ook de gezellige vrijdagmiddagborrels vonden vaak plaats op de veranda, samen met de familie.

Trots op het resultaat

De hechte samenwerking heeft geleid tot een woning die perfect aansluit bij de wensen en visie van de familie Danneberg. Wij zijn ontzettend trots dat we mochten bijdragen aan dit bijzondere bouwproject. We hopen dat de familie nog jarenlang warme herinneringen blijft maken in hun prachtige moderne schuurwoning in Notter.

Vragen? Onze specialisten helpen je graag!

Wim Harbers
Wim Harbers Projectleider Nijverdal
Zakelijk Particulier